/ / بلاگ
باربری شرق تهران

حرفه ای، محلی، خدمات حمل و نقل و باربری شرق تهران

آیا می خواهید خانه یا مغازه ی خود را به جای دیگری منتقل کنید؟ نگران نباشید موسسان اتوبار آریا در باربری شرق تهران اماده ی خدمت گذاری به شما هستند. وقت ان است که استرس را از خود دور کنید. کار ما خیلی بزرگ یا خیلی کوچک نیست اما همه کارها را انجام می دهیم! ما خدمات کامل و چندین پکیج باربری ارائه میدهیم.

میخواهید شهرخود را عوض کنید؟ ما اثاثیه شما را به هر جایی از ایران منتقل خواهیم کرد! می خواهید به یک منظقه دیگر از شرق تهران به کمک باربری شرق تهران نقل مکان کنید؟ به یک کامیون نیازدارید؟ مشکلی نیست، ما هستیم! خودتان به کامیون دسترسی دارید؟ ما اثاثیه را بار و یا تخلیه میکنیم! میخواهید خانه ی جدید رابه سلیقه ی خود بازسازی یا تزئین کنید؟ ما می توانیم فضای را پاکسازی کنیم تا بتوانید سلیقه شخصیتان را در مکان اعمال کنید.

فقط برای برخی خدمات نرخ های ویژه ای داریم! میخواهید از خدمات بسته بندی مااستفاده کنید؟ هیچ مشکلی نیست، کارشناسان حمل ونقل ما می توانند وسایل قیمتی و ارزشمند شما را بسته بندی کنند تا برای انتقال به خانه جدیدتان اماده شوند! میخواهید مبلمان و اثاثیه ی بزرگ راهم به منزل جدید منتقل کنید؟ ما آنها را از شما تحویل میگیریم سپس همراه با خدمه ی شرکت در منزل جدیدتان به شما تحویل میدهیم! ما کابینت ها، میزها و سایر وسایل کاربردیتان را هم جمع می کنیم. همچنین، ما نرخ ویژه ای برای لوازم 5 تکه یا کمتر به شما ارائه می دهیم .برای اسباب کشی و حمل ونقل وسایلتان همین امروز باما تماس بگیرید !!!
ماموریت ما این است که بهترین خدمات ممکن درزمینه ی براربری شرق تهران را به شما ارائه دهیم و اثاثیه ی با ارزشتان را با بیشترین دقت و امنیت در مقصد به شما تحویل دهیم.