/ / بلاگ
باربری شرق تهران

اسباب کشی و نقل مکان به جای دیگر یک کار بزرگ است که نیازمند صبر، پول و مهمتر از همه یک برنامه ریزی دقیق است. شروع به کار و بسته بندی اثاثیه نیز میتواند دلهره اور باشد. قبل از جابجایی باید به دنبال یک شخص حرفه ای بگردید تا در بار زدن وسایل و انتقال ان به خانه ی جدید به شما کمک کند. با این حال، در طول تحقیقات خود، همیشه بخاطر بسپارید که برای اسباب کشی به چه چیزهایی نیاز دارید.

جابجا کردن اثاثیه یکی از جنبه های مهم و چالش برانگیزدر اسباب کشی است. اثاثیه ی منزلتان یکی از سرمایه های بزرگ شماست، به همین دلیل هیچکس نمی خواهد اثاثیه هنگام اسباب کشی اسیب ببیند. به همین دلیل باید برای اسباب کشی به دنبال یک شرکت باربری خوب و حرفه ای بگردید که اثاثیه را به سلامت در مقصد به شما تحویل دهد.

با استخدام یک شرکت حمل ونقل حرفه ای، خودتان استرس را ازخود دور کنید و زمانتان را صرف نظارت براسباب کشی کنید. علاوه بر این، ممکن است دراسباب کشی که خودتان به تنهایی انجام میدهید اثاثیه اسیب ببیند،بااستخدام یک شرکت حمل ونقل حرفه ای میتوانید هزینه های تعمیرات که ممکن است صرف خرید قطعات برای اثاثیه شود را صرفه جویی کنید.حمل ونقل وسایل بزرگ و سنگین به تنهایی می تواند تنش زاوحتی مضر باشد یا به اثاثیه ی شما اسیب بزند.برخی از وسایل سنگین تر از بقیه ی انهاست و به طور خاص و با شکلهای عجیب سرهم بندی شده به طوری که فقط یک حرفه ای می تواند آنهارا جابجا کند.

شرکت های حرفه ای باربری شرق تهران ، دارای تکنیکی خاص برای جابجا کردن هر وسیله هستند، حتی اگر برای اولین بارقرار باشد ان وسیله را جابجا کنند. اکنون می توانید ببینید که باید بهترین شرکت را برای این کار انتخاب کنید. آیا در حال انتقال همه ی وسایل خانه هستید یا فقط می خواهید مجموعه ی خاصی از اثاثیه را جابجا کنید،انتخاب اثاثیه ی مناسب غیر قابل معامله است.باید به یاد داشته باشید که لازم است بدانید چه چیزی در اثاثیه مورد نظرتان جستجو کنید.درمورد این موضوع در ابتدای همین مقاله مطالبی قرار میگیرد که میتوانید بخوانید.

خصوصیات یک شرکت باربری خوب برای باربری شرق تهران

در یک اسباب کشی خانگی، همه اقلام بجز مبلمان در جعبه ها قرار میگیرند.حال انکه اسباب کشی های خانگی بطور کلی طاقت فرسا هستند، و جابجا کردن مبلمان اگر بخواهید که نیمکت ها با کیفیت بمانند سخت ترین قسمت آن است. تقریبا همه ی شرکت های باربری شرق تهران به شما می گوید که جابجایی مبلمان ،چالش برانگیز و پیچیده است. تخت خواب ها، مبل ها و سایر وسایل ساخته شده باچوب، چیزهایی نیستند که بتوان آنها را در جعبه قرار داد. بدون شک اگر بخواهید با خیال راحت مبلمان راجابجا کنید؛به یک کارگر حرفه ای نیاز دارید.با این حال،باید یک ادم مناسب را برای این کار انتخاب کنید.سوال این است که چگونه میتوان تشخیص داد که ان ادم برای این کارمناسب است؟ چند ویژگی وجود دارد که باید براساس ان انتخاب کنید.ما با تحقیق در مورد بهترین شرکتهای حمل ونقل در ایالات متحده،کار را برای شماراحت کرده ایم،در این مقاله در مورد بعضی از ویژگی های خوب شرکت های حمل ونقل صحبت خواهیم کرد.قبل از اینکه اینکار را انجام دهید ما لیست خودرا به شما ارائه میکنیم.

بهترین شرکت باربری شرق تهران را انتخاب کنید

اگر بخواهیدجعبه های کوچک و سایر اقلام مربوط به خانه را منتقل کنید،هرشرکتی می تواند به راحتی این کار را برای شما انجام دهد.اما هنگامی که میخواهیداقلام بزرگ و سنگین از جمله مبل،تخت، نیمکت،میز، کمد،کابینت وچیز های دیگر را منتقل کنیدبه یک شرکت حمل ونقل حرفه ای نیاز دارید.

برخی از شرکت های حمل ونقل هزینه ی جابجایی اقلام سنگین را از دیگر اقلام جدا میکنند.این به این دلیل است که جابجایی برخی اثاثیه ممکن است به وسایل اضافی برای حفظ ایمنی و جلوگیری از آسیب یا خراشیده شدن نیازداشته باشند.
برای انتخاب بهترین شرکت حمل ونقل اثاثیه، مراحل زیر را انجام دهید:

برای ثبت نام با شرکت تماس بگیرید: گام اول برای انتخاب بهترین شرکت،تماس گرفتن با چند شرکت حمل ونقل است.هنگامی که برای ثبت سفارش تماس میگیرید،مهم ترین کار این است که اطلاعات کافی درمورد لوازم و خواسته های خود را به شرکت ارائه کنید.درخواست تخفیف و پیدا کردن راهی برای صرفه جویی در هزینه ها نیز خیلی مهم است،بهتر است درمورد هزینه درمراحل اول با شرکت گفتگو کنید و به نتیجه برسید.در حالی که قیمت نباید معیار اصلی انتخاب شرکت حمل ونقل باشد اما میتواند در هنگام تصمیم گیری نهایی به شما کمک کند.
هرکدام از شرکتها را بررسی کنید که مواد اولیه برای جداسازی و مونتاژ اثاثیه را داشته باشند.
درمورد شرکت تحقیق کنید:پیش از ثبت سفارش خود،شرکت را به صورت آنلاین و آفلاین بررسی کنید.این یک راه برای جلوگیری از تقلب است و مطمئن میشوید که شرکت کلاهبردار نیست.

رهنمودهای زیر را برای جستجوی شرکت حمل ونقل اثاثیه دنبال کنید:
در مرحله اول، اطمینان حاصل کنید که آیا این شرکت مجوز فعالیت در ایالات متحده رابرای حمل ونقل وسایل خانگی دارد. اگر شما درحال اسباب کشی کل خانه هستید،انتظار نمی رود که برای جابجایی یک وسیله بصورت جداگانه شرکت دیگری را استخدام کنید.در صفحه اصلی وب سایت رسمی شرکت آدرس دفتر معتبر و دیگر اطلاعات مربوط به شرکت را مشاهده کنید.فراموش نکنید که در مورد نوع بیمه ای که شرکت تحت پوشش ان است سوال کنید.این یک نکته ی مهم است چون ممکن است اثاثیه هنگام حمل ونقل اسیب دیده یا خراب و مستهلک شوند.

میزان امانت داری یا “میزان طلب(ادعای خسارت)” شرکت چیست؟ چه کسی شکایات یا دادخواست های قبلی مشتریان را پیگیری می کند؟ اگر پی ببرید که این نسبت پایین است باید راه های دیگری را برای جابجایی اثاثیه جستجو کنید.
همچنین،درباره ی شهرت شرکت ها مطالعه کنید. اگر نظر های مردم در مورد شرکت مورد نظرتان مطلوب نباشد،باید از کار با ان شرکت صرف نظر کنید.

هزینه های غیرمستقیم را بررسی کنید:برخی از شرکت ها برای فریب دادن مشتریان هزینه های غیرمستقیم و پنهانی به خدمات خود اضافه میکنند.هنگامی که قیمت شرکت های حمل ونقل را دریافت می کنید،هزینه های پنهان را برای جلوگیری از پرداخت بیش از حدبه شرکت،بررسی کنید.در مورد هرکدام از برنامه های حمل ونقل مانند دوره های شلوغ،برنامه زمانبندی اشتباه، جابجایی اثاثیه ازطریق راه پله،فاصله ای که باربرها باید اثاثیه را تا کامیون حمل کنند و عوامل دیگر که می تواند روی قیمت حمل ونقل تاثیر بگذارد، پرس و جو کنید.

اگر همه ی این عوامل را از اول کار در نظر نگیرید، ممکن است مجبور شوید اخر کار قیمت بالایی برای اسباب کشی بپردازید.ممکن است برخی از شرکت ها برای گرفتن کار قیمت پایین تری را به شما ارائه کنند،اما بعدها،با درخواست مبلغ اضافی شما را مجبور کنند بیشتر از انچه توافق کرده اید بپردازید.

در حال حاضر اطلاعات کافی برای انتخاب بهترین شرکت باربری شرق تهران را دارید.