/ / بلاگ
باربری شرق تهران

آیا تا به حال در اتاقی شلوغ بوده اید؟ ممکن است شما صاحب یک اتاق شلوغ و بهم ریخته باشید! جمع کردن وسایل یک اتاق شلوغ قبل از اسباب کشی می تواند یک چالش واقعی باشد.بهتر است قبل ازاسباب کشی اتاق خودرا تا حدودی مرتب کنید و اقلام اضافه را از رده خارج کنید.قبل از همه چیز به یاد داشته باشید که میخواهید درخانه ی جدید همه چیز را ازاول شروع کنید پس لوازم اضافی را دور بریزید.

خانه های زیادی هستند که در آنها اتاق های شلوغ وجود دارد که کف اتاق را اسباب بازی های زیادی گرفته است، جعبه اسناد قدیمی دور تادور ان را گرفته،یک مجموعه بزرگ کفش تقریبا نیمی از فضای اتاق را اشغال کرده و یاهرگونه اشغالی را میتوانید گوشه وکنار اتاق ببینید.تصور کنید که قبل از اسباب کشی باید این فاجعه را مثل روز اول مرتب کنید. فهمیدن اینکه از کجا باید شروع کنید سخت است.اگر لازم است که یک اتاق بهم ریخته و شلوغ را اسباب کشی مرتب کنید بهتر است مقاله ی زیر را بخوانید و به نکات ان عمل کنید.

نکات بسته بندی به کمک باربری شرق تهران

1) قبل از اینکه دست از کار بکشید،خانه خود را سازماندهی کنید.
لباس ها ولوازم خود را به سه دسته تقسیم کنید: “نگه دارید”، “دور بیاندازید” و “اهدا کنید”.شما نیازی به این همه آشغال قدیمی ندارید،بنابراین کم شدن انها می تواند برایتان ارامش بخش باشد.میتوانید لوازم خودرا قبل از حرکت به تدیج به افراد دیگر ببخشید اینکار میتواند به شما ارامش دهد چون فضا بازتر شده به این ترتیب میتوانید به افرادی که نیاز دارند نیز کمک کنید.لوازم اضافی شما ممکن است برای شخص دیگری بسیار باارزش باشد،پس به همین دلیل سعی کنید همه چیز را دور نیندازید!لباس ها، اسباب بازی ها و لوازم اضافی را به سازمان های خیریه اهدا کنید. ضروری نیست که همه ی وسایل را اهدا کنیدبرای مثال،ما می دانیم که خاطرات خانوادگی اهمیت زیادی برای شما و خانوادتان دارد،بنابراین در خانه جدید خودجای خالی برای لوازم ارزشمند خودقرار دهید.

2) لوازم ضروری را درکیسه های جداگانه بسته بندی کنید. یکی از چیزهایی که بسیاری از مردم فراموش می کنند این است که استفاده از برخی لوازم برای شبهای اول درخانه ی جدید ضروری است.قطعا نمی خواهید در پایان یک روز طولانی همه ی جعبه هارا باز کنید و به دنبال مسواک، صابون،دستمال توالت و نخ دندان بگردید.به همین دلیل باید یک کیسه را با تمام اقلام ضروری که در خانه جدیدتان نیاز دارید بصورت جداگانه در دسترس قرار دهید.این کیسه راحتما باخود حمل کنید.به این ترتیب، شما برای گذراندن اولین شب در خانه جدیدتان آماده خواهید بود.

3)روی جعبه های خود را برچسب بزنید.هنگامی که جعبه های اسباب کشی را بسته بندی میکنید، خیلی مهم است که آنها را با یک دسته بندی کلی مانند “مربوط به اتاق خواب”علامت گذاری کنید. به این ترتیب،می توانید هر جعبه رابدون اینکه باز کنید،به راحتی تفکیک کنید و درجای مربوط به ان قراردهید.اگر می خواهید لوازم سازماندهی شود، حتی می توانید از برچسب های رنگی برای هر اتاق استفاده کنید.به عنوان مثال:برچسب های مربوط به اتاق رختشویی می توانند سبز باشند،آشپزخانه می تواند زرد باشد،اتاق خواب می تواند آبی باشد، و غیره.اگر نمی توانید برچسب های رنگی را پیدا کنید، برای نشان دادن جعبه ها،از نشانگرهای رنگی مختلف استفاده کنید.همچنین می توانید لیستی از آنچه که داخل هر جعبه است بنویسید و هر لیست را به جعبه مربوطه بچسبانید.

4) یک برنامه اسباب کشی را نصب کنید.برخی از برنامه هاهستند که می توانید دانلود کنید تا قبل از اسباب کشی به شما کمک کند که دارایی های خود را سازماندهی کنید.لیست دارایی های خودرا در برنامه ثبت کنید و برای جعبه های خود برچسب بسازید. همچنین می توانید برنامه Snap ‘n Pack Moving Assistant را برای ساخت برچسب های متحرک با یک کد QR نصب کنیدتا لوازمی را که داخل جعبه وجود دارد لیست کنید تا زمانی که لازم است از ان استفاده کنید.دیگر برنامه های اسباب کشی که می توانند به شما کمک کنند،سازماندهی خانه را شامل می شود، فهرست اولین خانه،راهنمای اسباب کشی و بیشتر! بنابراین،اگر قبل از اینکه بخواهید خودتان را بخاطر اسباب کشی مضطرب کنید،به یاد داشته باشید که می توانید چندین مرحله را برای ساده تر شدن فرایند اسباب کشی انجام دهید.

اتوبار آریا در زمینه باربری شرق تهران و باربری به تمام نقاط تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.