/ / بلاگ
باربری شرق تهران

آیا می خواهید اثاثیه ی خودرا به جایی دیگر منتقل کنید؟ این فرایند ممکن است ساده تر از چیزی باشد که شما فکر میکنید و حتی آماتورها می توانند با استفاده از تکنیک ها و ابزار های مناسب،لوازم بزرگ مانند مبلها، تخت خواب ها و صندلی ها را به راحتی جابجا کنند.

در این مقاله 10 نکته ی ضروری را اورده ایم که برای اسباب کشی به خانه ی جدید، آپارتمان یا حتی اتاق دیگری مفید هستند

1.کمک بگیرید.
اولین چیزی که باید بدانید این است که نه تنها از مبلمان و خانه خود میخواهید محافظت کنید، بلکه از خودتان نیز میخواهید محافظت کنید.از دوستان و خانواده شروع کنید و ببینید آیا می توانندبه شما کمک کنند؟!.یک جفت دست اضافی می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.اگر دوستانتان برای کمک به شما داوطلب نیستند،به دنبال یک شرکت باربری شرق تهران خوب بگردید.

2.مسیر حرکت خود را مشخص کنید.
مسیری که باید طی کنید و اثاثیه راحمل کنید دقیقا مشخص کنید علاوه براین به خطرات احتمالی مثل پله های پوشیده از برف و یخ زده یا حیاط خلوت فکر کنید.همچنین بهتر است در مورد اتفاقاتی که ممکن است هنگام بارگیری بیافتد فکر کنید تا بتوانید لوازمتان را درست بسته بندی کنید.

3.مواظب درب های خروجی باشید و در صورت لزوم در مدت اسباب کشی انهارا ازروی چهارچوب بردارید.
زمانی که اثاثیه بزرگ را حمل میکنید،ممکن است به راحتی به درب ها ضربه بزنید.برداشتن کامل دربها به شما فضای اضافی برای مانور میدهدواز آسیب رسیدن به دربها جلوگیری میکند.بسته بندی مناسب اثاثیه نیز به محافظت از دربها کمک میکند.

4.استفاده ازباربر.
بابر ازدو طبقه چوبی و چرخ ساخته شده که میتوانید اثاثیه راروی ان بگذارید و روی زمین بکشید بااین وسیله از اسیب رسیدن به کف اتاق یا فرشها در طول اسباب کشی جلوگیری میشود. بعد از اینکه اسباب کشی تمام شد میتوانید این وسیله را به حال خود رها کنید.

5.از روش “L” برای رد کردن صندلی از دربها استفاده کنید.
صندلی های بزرگ اغلب میتوانند کج شوندواز دربهای کوچک رد شوند به طوری که هیچ خراشی برروی جسم نیفتد شما میتوانی صندلی را بصورت L شکل عبور دهید و قبل از اینکه به نقطه ی انتهایی صندلی برسید انرا به طرف دیگر بچرخانیدو از در خارج کنید.

6.گرفتن تجهیزات محافظ شخصی.
یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی که می توانید انجام دهید این است که PPE (تجهیزات حفاظتی شخصی)بخرید.لوازم محافظ مانند دستکش برای کارهای سنگین می توانداز انگشتان و دستان شما در طی فراینداسباب کشی محافظت کنند.

7.پیدا کردن یک اهرم(نگهدارنده)برای جابجا کردن اشیاء سنگین وبزرگ و نابهنجار.
اهرم ها اغلب بهترین وسیله برای جابجا کردن لوازم بزرگ و سنگین مانند ماشین لباسشویی و خشک کن است.این ابزار رامی توانیداجاره کنید یا بخرید.تصمیم با خودتان است.

8.خرید تسمه برای بلند کردن و مهار لوازم.
محصولاتی مانند تسمه نقاله چنگال دنده نه تنها به شما کمک میکند که اثاثیه راجابجا کنید،بلکه کار را برایتان بسیار ایمن تر میکند!تسمه های حرفه ای اغلب ابزاری مخفی برای جابجا کردن لوازم در همه جا هستند.

9.اثاثیه را به روش درست حمل کنید.
برای جلوگیری از آسیب دیدن،مراقب باشید که موقع برداشتن اثاثیه با پاهای خود بلند شوید نه پشت خود. همچنین ضروری است که زانوی خود را خم کنید نه کمرتان را. انجام این دو تکنیک از ایجاد اسیب های فیزیکی ناخوشایند که میتواند برایتان مشکل افرین باشد جلوگیری میکند.

10.پایه های صندلیها و نیمکتها را بردارید.
حذف و برداشتن قطعات بزرگ مبلمان می تواند به شما کمک کند که یک اینچ یا دو اینچ اضافی را از درب های باریک رد کنید