/ / بلاگ

از جستجوی خانه تا گرفتن یک پیشنهاد، بسته بندی و سپس بستن قرارداد با یک مستخدم و یک کامیون باری -اسباب کشی دریک شهر شلوغ می تواند یک معضل واقعی باشد.ما می دانیم که جابجا کردن اثاثیه از یک مکان به مکان دیگر می تواند یکی از بخش های پر تنش اسباب کشی باشد.به جای اینکه از جعبه های مقوایی برای بسته بندی استفاده کنید،از پنج راهنمایی زیر استفاده کنید تااسباب کشی برایتان بدون استرس باشد.

1.بسته بندی اولیه را شروع کنید
بسته بندی لوازم را از چندهفته قبل شروع کنید تا کارها سازماندهی شود اینکار به شما کمک میکند تا روز اخر همه ی کارها را باعجله انجام ندهید.اینکار یک فرصت خوب برای شمافراهم میکند تا بتوانید خانه راسرفرصت تمیز ومرتب کنید.آیا شما میتوانید از یک حمام کثیف استفاده کنیدکه صاحب قبلی خانه تازه به شما تحویل داده؟

2.بسته بندی انتخابی و سازمان یافته
یک محتکرنباشید.هنگامی که شروع به بسته بندی می کنید،درباره لوازمی که ممکن است بعداز اسباب کشی نیاز داشته باشید خوب فکرکنید.
اگر فنجان ونلبکی را نیاز داشته باشید،آیامنطقی است که اسنوبرد و کل مجموعه کتاب Game Of Thrones را در دسترس قراردهید؟ این موارد غیر ضروری رامی توانید در جعبه های دیگر قراردهید و لوازم ضروری را در جعبه های دم دست بگذارید.
برنامه ی باربری شرق تهران جعبه های شما را بصورت رایگان انبار میکند وبعد به هر ادرسی در ایران که بخواهید به شما تحویل میدهد هزینه ی نگهداری هرجعبه درماه £ 1.95 است.مخصوصا اگر درحال اسباب کشی از یک خانه هستید وقرار است مدت کوتاهی درخانه جدید بمانید بهتراست از این برنامه استفاده کنید. مدیریت کردن جعبه های غیرضروری هنگام اسباب کشی باعث کم کردن استرس می شود،چون فضای کافی دارید تا بتوانید همه ی اثاثیه را بصورت دلخواه مرتب کنید.

3. لیست وبرچسب برای جعبه ها بسازید
لیست ها و برچسب هارا باید بادست درست کنید یا درموبایلتان بنویسید و ذخیره کنید.اینکار میتواند هنگام اسباب کشی برای پیگیری وسایل بسیارمفید باشد.یک برچسب دائمی روی جعبه ها بچسبانید،نه فقط برای جعبه های وسایل آشپزخانه واتاق خواب بلکه برای موارد خاص تر مثل:لوازمی که برای تمیز کردن وسایل آشپزخانه بکار میبرید ویا کاپشن های زمستانی.
بعضی از برنامه هابرای لیست بندی لوازم عالی است مثل برنامه ی Wunderlist.که حتی می توانید لیست خودرا با همکاران و همسایگانتان به اشتراک بگذارید.

4. از باربری شرق تهران برای اسباب کشی های بدون استرس استفاده کنید
اگربه زودی اسباب کشی میکنید، باربری شرق تهران می تواند به شما کمک کند!ماجعبه ها یااثاثیه را از آدرس فعلیتان تحویل میگیریم، تا زمانی که بخواهید انهارا انبار میکنیم و سپس هرزمان که خواستید به آپارتمان یا خانه جدیدتان میفرستیم.
در روز اسباب کشی،مطمئن شوید که تمام جعبه ها مهر و موم شده،برچسب گذاری واماده انتقال هستند.راننده ما پس ازاینکه جعبه هارا جمع آوری کرد انهارا بارعایت نکات ایمنی حمل میکند وبعد برای ذخیره سازی به ما تحویل میدهد.ما انهارا نگه میداریم و وهرزمان که بخواهید به شما تحویل میدهیم.
برای ثبت سفارش ذخیره سازی فوری یا بسته بندی لوازم با وسایلی مانند جعبه، نوار چسب و پلاستیک حبابی، اینجا کلیک کنید.

5.مدیریت و صرفه جویی در زمان تا 8 ساعت با باربری شرق تهران
هنگامی که اسباب کشی می کنید،باید به مجموعه ای از خدمات توجه کنیدازجمله مالیات انجمن، بیمه، گاز و برق.سعی کنیدبا این هزینه ها روبرو شوید،هیچکس دوست ندارد که این کارهارا انجام دهد و با ادارات سروکله بزند!به همین دلیل ما با باربری شرق تهران همکاری میکنیم-خدمات حمل ونقل و نگهبانی.آنها در انجام بسیاری از کارهای خسته کننده و غیرضروری به شماکمک میکنند تا در وقت با ارزشتان صرفه جویی شود.